Топонімічна комісія Черкас затвердила нові назви кількох вулиць та провулку

Як інформують у міськраді Черкас, відбулося засідання топонімічної комісії, на якій було розглянуто та підтримано найменування нових черкаських вулиць і провулку.

Зокрема, підтримано найменування нових вулиць на честь загиблих героїв: Антона Моспана (від вул. Автомобілістів (у південно-західному напрямку) між вул. Олени Теліги до вул. Смілянсьої), Олександра Шаповала (від вул. 30-років Перемоги (в бік аеропорту) між ЖК «Новий Парковий» та ОСББ «Перемога – 2») та Підполковника Сиротенка (між вул. Гетьмана Сагайдачного до проектного продовження вул. Антона Лупиноса).

Крім того, підтримано найменування вулиці на честь двічі Героя Радянського Союзу Генерала Степаненка (від перетину вулиць Віталія Вергая і Олени Теліги до вул. Смілянської).

Також отримали назву нові вулиці: Зоологічна (від вул. Смілянської паралельно вул. 30-річчя Перемоги, вздовж міського зоологічного парку), Містобудівна (від вул. Віталія Вергая до вул. Академіка Корольова, паралельно вул. Генерала Путейка та проектного продовження вул. Олени Теліги) та, за зверненням мешканців, підтримано найменування провулку Трояндовий (між вулицями Різдв’яна і Кобзарська).

Денис Сирцов

Провінція
20.08.2021 13:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter