24 серпня в Черкасах на 30-річчя Незалежності України відбудуться 30 фестивалів

Як інформують у Черкаській ОДА, 30-річчя незалежності України в Черкасах заплановано масштабне святкування. 30 різноманітних фестивалів буде об'єднано в один проєкт «MANY FEST: Фестиваль фестивалів».

На 7 кілометрах черкаської набережної розташуються 30 фестивалів: від показу кіно, бізнес-форуму, кулінарного шоу до спортивних, активних і музичних заходів. Розваги триватимуть цілий день: із 9-ї ранку до 22-ї вечора, від річкового вокзалу до найдовшої дамби в країні.
24 серпня в Черкасах на 30-річчя Незалежності України відбудуться 30 фестивалів
фото Черкаської ОДА

На пляжі «Казбетський» на всіх любителів спорту у поєднанні з національними традиціями чекатимуть : «Спорт-фест», «Піддубний Фест» та «Холодний Яр».

Трішки далі, біля яхт-клубу, відбуватиметься фестиваль «Черкаські вертикалі».

На пляжі «Митницький» – «SUP фест» та культові «Козацькі вітрила».

На пляжі «Живчик» проходитимуть два молодіжні фестивалі – «ГайдаFest» та «Маніфест вулиці» з хіп-хопом, баскетболом і пляжним волейболом, присвячені популяризації української сучасної музики та розвитку спорту та вуличної культури.

Відбудеться благодійний екстремальний забіг X-Challenge, перегони на саморобних тачках «Крутий спуск», аматорське мінізмагання з картингу «Кубок Швидкості», «Veloparkovka.Fest» та багато іншого.

Денис Сирцов

Провінція
19.08.2021 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter