Бондаренко: Цього року в Черкасах поточний ремонт завершено на 14 вулицях і в одному провулку

У Черкасах поточний ремонт триває на більшості з вулиць, запланованих на 2021 рік. Як інформують у міськраді Черкас, про це повідомив Анатолій Бондаренко у програмі «Вечірній прайм» на телеканалі «ВІККА».

«Можна сказати, що ми вже виходимо на фінішну пряму. На даний час вже відремонтовано якісним поточним ремонтом 14 вулиць та 1 провулок. А саме: Гоголя, Кобзарська, Одеська, Байди Вишневецького, Нарбутівська, Різдвяна, Сурікова, Кавказська, Святотроїцька, Самійла Кішки, Вернигори, Братів Чучупаків, Чигиринська, Добровольчих батальйонів, провулок Молоткова. Загалом більше 70 тисяч м² доріг. Крім того, КП «ЧЕЛУАШ» відремонтовано більше 62 тисячі м² дорожнього покриття, яке потребувало термінового позапланового ремонту. Вул.Канівська і Дахнівська будуть відремонтовані коштом державного бюджету.

Крім того, кілька доріг у Черкасах буде капітально відремонтовано (вул. Сумгаїтська, бульв. Шевченка в районі вул. Можайського), а вул. Сержанта Жужоми практично буде збудована з нуля, і буде не гіршою, ніж вул. Героїв Дніпра», – заявив Анатолій Бондаренко.

За його словами, значна увага цього року приділяється і ремонту тротуарів. Вони як асфальтуються, так і укладаються тротуарною плиткою.

Кіндрат Булавін

Провінція
10.08.2021 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter