У Ротмистрівці провели фестиваль малої авіації "ЯСЛА"

Виставка авіатехніки, показові та пробні польоти і дитяча авіамайстерня — у Ротмістрівці на Смілянщині провели фестиваль малої авіації "ЯСЛА". Родзинка цьогорічного зльоту — "Аеробачення" — фінал конкурсу пісень на авіатематику, розповів Суспільному голова оргкомітету Володимир Осичнюк.

Назва фестивалю розшифровується як "Я люблю Саміт Любителів Авіації". Мета — об'єднати пілотів, аматорів та людей, які самостійно будують, конструюють і модернізують літальні апарати.
У Ротмистрівці провели фестиваль малої авіації "ЯСЛА"
фото Суспільного

Хоча техніки на "ЯСЛАх" було достатньо, не вся вона може літати. На фестивалі зробили виставку саморобних літальних апаратів.

Мета організаторів — дати можливість пілотам та конструктором поділитися досвідом, а ще — дізнатися як зробити так, щоб зареєструвати свої вироби та мати змогу "офіційно" на них літати.

"Ми поставили собі за мету зробити тут, на Смілянщині, центр аматорської авіації. Учора, в перший день фестивалю, ми провели установчі збори та створили Федерацію експериментальної, аматорської авіації України. Значна кількість літаків, які всі бачать на виставці, не можуть легально підніматися в небо. Ми хочемо, щоб колись вони мали змогу літати. Щоб це було безпечно, законно та доступно".

Кіндрат Булавін

Провінція
09.08.2021 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter