Денис Шмигаль узяв участь у запуску робіт з електрифікації дільниці "Черкаси - ст. Шевченка"

Як інформують у КМУ, за участі Прем’єр-міністра Денис Шмигаля відбувся урочистий запуск робіт із електрифікації дільниці Черкаси – ст. імені Т. Шевченка регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця».

Як поінформували Прем’єр-міністра, цього року завдяки модернізації та електрифікації залізниці від м. Черкаси до ст. Т. Шевченка, в м. Сміла загальною довжиною 30 км, будуть запущені швидкісні електропоїзди від Черкас до столиці з часом в дорозі 2 год. 30 хв.
Денис Шмигаль узяв участь у запуску робіт з електрифікації дільниці "Черкаси - ст. Шевченка"
фото КМУ

Денис Шмигаль підкреслив, що електрифікація цієї дільниці — історичний момент, адже лише два міста — Черкаси та Житомир — досі були позбавлені залізничного сполучення з переважною більшістю регіонів України.

«Розпочинаючи електрифікацію, ми закладаємо першу цеглину в розвиток сучасного залізничного сполучення на Черкащині. У перспективі це дасть серйозний економічний ефект. Мова йде і про комфорт та швидкість перевезень, і про великий пасажиропотік, оскільки багато жителів області працюють у Києві й приїздять додому на вихідних, і про розвиток туризму», — відзначив Денис Шмигаль.

Завдяки електрифікації залізниці від м. Черкаси до ст. Т. Шевченка жителі області отримають якісно нове приміське сполучення з обласним центром. Швидкі та зручні поїзди будуть відправлятися від Городища, Корсунь-Шевченківського, Сміли, Кам’янки до Черкас.

Як повідомив Прем’єр-міністр, у планах на наступні роки передбачено продовження електрифікації від Черкас до станції Гребінка загальною протяжністю 90 км.

«Замість тупикового в транспортному плані обласного центру Черкаси перетворяться на інфраструктурний транзитний хаб. Це дасть імпульс для розвитку бізнесу й економіки області, соціальної та економічної активності громадян», — підкреслив очільник Уряду.

Як поінформували Главу Уряду, від Черкас буде запущено щоденні поїзди до сусіднього обласного центру — Кропивницького, а також можна буде запустити денний швидкісний поїзд сполученням Харків — Черкаси — Львів, який буде проходити також через Полтаву, Білу Церкву, Вінницю, Хмельницький, Тернопіль, де сумарно проживає понад 4 млн громадян України.

Денис Сирцов

Провінція
06.08.2021 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter