Шмигаль: Президент в 2019 році дав завдання відновити аеропорт у Черкасах за 2 роки

За інформацією КМУ, під час робочої поїздки до Черкас 6 серпня Прем’єр-міністр Денис Шмигаль ознайомився з діяльністю аеропорту «Черкаси». Главу Уряду супроводжували заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко, Міністр інфраструктури Олександр Кубраков та голова Черкаської облдержадміністрації Олександр Скічко.

Денис Шмигаль наголосив, що Президент України Володимир Зеленський у 2019 році поставив завдання протягом двох років завершити ремонт аеропорту.
Шмигаль: Президент в 2019 році дав завдання відновити аеропорт у Черкасах за 2 роки

«Черкасці надто довго не мали доступу до авіаперевезень у своєму місті. Аеропорт не приймає регулярні рейси з 1997 року — це неприпустимо для цивілізованої держави. Відновлення авіаперевезень є важливою складовою розвитку транспортної галузі та інвестиційної привабливості регіону. Це не лише дасть змогу черкасцям подорожувати світом, але й відкриє Черкаси як перспективну туристичну точку для іноземців», — зазначив очільник Уряду.

Як поінформував Прем’єр-міністра голова Черкаської ОДА Олександр Скічко, будівельні роботи виконані вже в повному обсязі. Наразі готуються документи для отримання сертифіката про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта. Водночас для повноцінного запуску аеропорту слід відремонтувати термінал і закупити додаткове обладнання.

Денис Сирцов

Провінція
06.08.2021 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter