У міськраді Черкас триває обговорення реорганізації КСНів

За інформацією міськради Черкас, у вересні 2021 року завершується термін повноважень комітетів самоорганізації населення. У міськраді розглядають можливість їх оптимізації: кількість КСНів можуть змінити із 19 до 12. Також депутати переглянуть повноваження комітетів.
У міськраді Черкас триває обговорення реорганізації КСНів
фото Черкаської міськради

Про це йшлося під час засідання ініціативної робочої групи, до якого долучилися очільники КСНів та народні обранці.

У Черкасах КСНи функціонують із 2001 року.

Під час обговорення секретар міськради Юрій Тренкін окреслив перспективи КСНів.

– У колег із депутатського корпусу різні настрої, є радикальніше бачення про оптимізацію до 6 комітетів, утім, є і більш лояльне про 12 комітетів, – сказав він. – Ще один важливий момент – це повноваження КСНів. На сьогодні виникла необхідність їх переглянути...

Так, у мерії пропонують у майбутньому передавати на баланс КСНів безгосподарські майданчики, парки й сквери, а ще – організувати в приміщеннях комітетів громадські приймальні ЦНАПу, державних установ, організацій із надання безоплатної первинної правової допомоги.

Водночас, розглядають варіант проведення комітетами рейдів та перевірок для виявлення самовільних будівництв балконів, гаражів, викриття пунктів прийому брухту, склобою чи паперу, які розгорнулись у приватних будинках.

Кіндрат Булавін

Провінція
05.08.2021 14:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter