На Черкащині відкриють унікальний арт-об’єкт, - Скічко (фото)

До 30-річчя Незалежності в географічному центрі України, що на Черкащині, відкриють арт-об’єкт. Він символічно об’єднає 24 області України та АР Крим.
Про це сьогодні під час туристичного форуму розповів голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.

Арт-об’єкт “Серце України” розташують у північній околиці села Мар’янівка на Звенигородщині, адже саме тут визначений географічний центр нашої Батьківщини.
На Черкащині відкриють унікальний арт-об’єкт, - Скічко (фото)

Раніше тут вже стояв пам’ятний знак, однак він не мав туристичної привабливості. Нині ж “Серце України” матиме унікальний дизайн, а всередині об’єкту можна буде навіть почути серцебиття.

- “Серце України” символічно об’єднає всі області України та АР Крим. Кожна з пар крил символізує одну з областей. Крім цього, на крилах можна буде побачити й автентичний орнамент регіонів, - зазначив Олександр Скічко. - Усередині ж інсталяції розташується серце, яке “пульсуватиме” завдяки підсвітці.

Ще одна особливість арт-об’єкта - інклюзивність. Зокрема, він матиме тактильну навігацію, аудіогід і решту необхідного, а тому стане доступним для всіх. Нині схожа навігація вже встановлена в Суботові, де, відсканувавши QR-код, можна послухати інформацію про Іллінську церкву.

На сьогодні роботи зі встановлення арт-об’єкта тривають. Водночас бюджетних грошей на це не витрачено. Створюють “Серце України” за кошти меценатів.
23.07.2021 15:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter