Триває ремонт десятикілометрової ділянки траси Н-16 на обході міста Тальне

Триває ремонт десятикілометрової ділянки траси Н-16 на обході міста Тальне Як інформують у САД Черкаської області, не припиняються роботи із капітального ремонту обходу міста Тальне на автодорозі Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань протяжністю 10 км, від закінчення села Соколівочка і до колишнього аеродрому поблизу міста Тальне.

Влаштовується новий конструктив дорожнього одягу – основа зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом, вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону.

У межах поточного середнього ремонту ділянки автодороги Н-16 виконають капітальний ремонт шляхопроводу на ділянці км 175+600; капітальний ремонт мосту через річку Гірський Тікич на ділянці км 176+872; влаштування 77 опор для зовнішнього освітлення обходу Тального; влаштування з’їздів з дороги; влаштування майданчика для проведення габаритно-вагового контролю; влаштування дорожньої розмітки та нових дорожніх знаків.

Підрядна організація: ТОВ «ШРБУ-48». Роботи з капітального ремонту проводяться у рамках президентської програми Велике будівництво.
12.07.2021 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter