Працівникам "Черкасиобленерго" передали 5 одиниць нової техніки

Чотири автогідропідіймача АТ-1822 та вантажопасажирське авто Renault Master придбали для потреб Черкаської міської філії та відділу закупівлі ПАТ «Черкасиобленерго». Передача нової техніки працівникам відбулася 8 липня. Придбали її в рамках інвестиційної програми компанії.

Як розповів голова правління товариства Олег Самчук, така техніка дозволить якісніше та оперативніше обслуговувати споживачів міста, а ще – вчасно реагувати на аварійні ситуації, аби забезпечити надійне електропостачання.

– Для мене важливо, аби наші працівники мали все необхідне для роботи: спецодяг, засоби захисту й, звісно ж, відповідного рівня техніку, – прокоментував Олег Самчук. – Я вдячний всім працівникам за довіру та підтримку, за сумлінну роботу. Компанія докладатиме всіх зусиль для того, щоб ви були максимально захищені і забезпечені.
Працівникам "Черкасиобленерго" передали 5 одиниць нової техніки

За його словами, востаннє автопарк підприємства оновлювали в 2008 році. Нині в планах продовжити закупівлю техніку для підрозділів обленерго в районах: і для служби високовольтних ліній відповідну спецтехніку, і для лабораторій.

Із можливостями та потужностями нової техніки ознайомився міський голова Анатолій Бондаренко, який відвідав ПАТ «Черкасиобленерго» на запрошення голови правління.

– Впевнений, що поява нової техніки дозволить фахівцям значно швидше та якісніше ліквідовувати аварійні ситуації на мережах. Ця робота – складна й відповідальна, – звернувся до енергетиків Анатолій Бондаренко. – Щиро дякую всьому колективу обленерго за вашу щоденну й наполегливу працю, за те, що завжди вчасно усуваєте відключення електроенергії. Радий, що в нашому місті працюють відповідальні підприємства, які дбають про колектив та про Черкаси загалом.
09.07.2021 14:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter