Четвертий Черкаський книжковий фестиваль відбудеться 1-3 жовтня

Десятки видавництв, всеукраїнські та всесвітньо відомі письменники, дискусії та інтелектуальні розмови: цьогоріч Черкаси знову стануть осередком літературного життя області. Повідомляє Суспільному організаторка фестивалю Людмила Фіть.

Фестиваль відбудеться 1-3 жовтня, вхід на нього буде вільним.
Четвертий Черкаський книжковий фестиваль відбудеться 1-3 жовтня

Відвідувачі зможуть зустріти улюбленого письменника на автограф-сесії, отримати бажаний примірник свіжого бестселера від видавця, насолодитися творчими інтерактивами та лекціями від громадських діячів, поринути у світ музики з сучасними виконавцями. Книжкова складова фестивалю відтепер стоятиме поряд із мистецьким напрямом. Тому на майстер-класах дорослі та маленькі гості зможуть спробувати себе в образотворчому мистецтві, театральній площині і, звісно, поглибити знання в літературній сфері.

Фокусна тема Фестивалю – "Можна все навпаки". Через новий стиль життя в карантинних обмеженнях Черкаський книжковий фестиваль проходитиме у гібридному форматі. Такі зміни анонсувала Юлія Чабаненко, голова ЧОМГО "Книжковий маестро":

"Цього року ми не ставимо собі за мету зібрати якомога більше людей. Зараз у пріоритеті — безпека та здоров’я наших відвідувачів. Тому частину подій ми вирішили транслювати в онлайні. Люди, які захочуть послухати й побачити спікерів нашого фестивалю, поспілкуватися з однодумцями, зможуть увімкнутися з будь-якого гаджета у будь-якому куточку України та світу".
07.07.2021 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter