У Черкасах триває робота над впровадженням електронної оплати за проїзд

У Черкасах триває робота над впровадженням електронної оплати за проїзд  За інформацією міськради Черкас, в обласному центрі продовжують роботу для впровадження автоматизованої системи обліку оплати за проїзд у громадському транспорті. Наразі виконавчий комітет ухвалив рішення, що дозволяє департаменту житлово-комунального комплексу провести конкурс та визначити інвестора, який запустить цей сервіс.

Як розповів начальник управління транспорту Віталій Москаленко, переможець конкурсу, згідно з умовами, має змонтувати валідатори в маршрутках і тролейбусах (пристрої, із допомогою яких можна оплачувати проїзд банківськими картами, мобільними телефонами та смарт-годинниками, е-квиток), випустити карти для оплати за проїзд й обладнати мережу їх поповнення.

– Автоматизована система обліку дозволить нам отримувати повну інформацію про кількість пасажирів у громадському транспорті, зокрема, про чисельність пільговиків, – прокоментував Віталій Москаленко. – Це допоможе запобігти маніпуляціям навколо компенсації за пільговий проїзд.

За його словами, проект рішення пройшов процедуру регуляторного акту. Жодні зауваження чи пропозицій з боку населення чи перевізників – не надходили.
Підтриманим під час засідання виконавчого комітету рішенням затвердили, серед іншого, порядок функціонування та вимоги до автоматизованої системи обліку оплати за проїзд, склад конкурсного комітету і положення про нього, умови проведення конкурсу та перелік документів, який подаватимуть для участі в конкурсі.
06.07.2021 18:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter