У Черкасах тривають поточні ремонти доріг

У Черкасах тривають поточні ремонти доріг Як інформують у міськраді Черкас, в обласному центрі впродовж червня ТОВ «Колтех-транс», на замовлення Департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради, продовжувало виконувати поточні ремонти вулично-шляхової мережі.

Зокрема на вул. С. Кішки (від вул. Чайковського до вул. Бидгощська) проведено роботи з холодного фрезерування, а також здійснено улаштування вирівнюючого шару асфальтобетону та укладання верхнього шару асфальту. На вул. Сурікова (між вул. Промисловою та автошляхом Р10) закінчується влаштування зливової каналізації та тривають підготовчі роботи до влаштування нового покриття.

Нагадаємо, раніше було здійснено влаштування асфальтобетонного покриття по вул. Кобзарській (від бул. Шевченка до вул. Гоголя); вул. Нарбутівській (на ділянках від вул. Чехова до вул. Добровольського та від вул. Симиренківської до вул. Пацаєва); вул. Гоголя (від торгової бази «Бакалія» до вул. Чехова); вул. Байди Вишневецького (від вул. Одеської до вул. Оборонної); вул. Одеської (від вул. Б. Вишневецького до вул. Грушевського); вул. Чигиринська (від вул. Подолінського до вул. Пацаєва); вул. Добровольчих батальйонів (від вул. Пушкіна до вул. Крилова); частина провулку Молоткова та вулиці Братів Чучупаків (роботи тут продовжаться в наступному році).

Загалом цьогоріч у Черкасах поточним ремонтом мають охопити близько двох десятків вулиць. Найближчим часом заасфальтувати планують такі вулиці: Святотроїцьку, Кавказьку (від вул. Святотроїцької до вул. Пушкіна), Вернигори.
02.07.2021 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter