Бондаренко запевняє мешканців будинку на Сержанта Жужоми, 6, що незручностей через будівництво президентського дитсадку на Митниці вони не відчують

Бондаренко запевняє мешканців будинку на Сержанта Жужоми, 6, що незручностей через будівництво президентського дитсадку на Митниці вони не відчують Як інформують у міськраді Черкас, Анатолій Бондаренко разом з представниками департаментів архітектури та містобудування і ЖКК провів зустріч з мешканцями будинку по вулиці Сержанта Жужоми, 6.

Людей турбувало питання, що під час будівництва нового дитсадка повз їхній будинок буде їздити важка будівельна техніка, що може призвести до незручностей і навіть до руйнування будинку.

Міський голова запевнив їх, що будівельна техніка буде рухатися іншим маршрутом, повз ЖК "Сімейний" і магазин "Делікат". Натомість між будинками по вул.Жужоми,6 і по вул. Героїв Дніпра 89 облаштують невеликий проїзд із сучасним шлакбаумом, який використовуватиметься виключно для підвозу продуктів у садочок і вивезення звідти сміття.

«Сподіваюся, що цей об'єкт все ж таки буде збудований, хоч нині відбуваються затримки через тендерні процедури», - зауважив Анатолій Бондаренко.

Принагідно мер розповів людям, що планується зробити найближчим часом для покращення інфраструктури у мікрорайоні Митниця. Зокрема, завершиться будівництво вул.Жужоми. А для відпочинку облаштують"Сонячну алею". Також вже оголосили тендер на будівництво набережної та парку "Молодіжний" біля Долини троянд.

«Поступово робитимемо наше місто кращим, привабливішим і комфортнішим», - підкреслив міський голова.
02.07.2021 13:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter