Подяку мера Черкас вручено переможцеві "Ігр воїнів" Артему Лукашуку

Подяку мера Черкас вручено переможцеві "Ігр воїнів" Артему Лукашуку Як інформують у міськраді Черкас, 30 червня під час засідання виконавчого комітету перший заступник міського голови Сергій Тищенко відзначив подякою міського голови Артема Лукашука.

Він здобув перші місця (3 бігу на 100 метрів та 3 баскетболу на візках) на національних змаганнях «Ігри воїнів», що проходили 15-16 травня 2021 року в м. Київ серед ветеранів та військовослужбовців, які отримали травми в зоні проведення бойових дій.

«Дякуємо Вам за високий патріотизм, популяризацію занять фізкультурою і спортом поміж жителів міста, особисту мужність і волю до перемоги!», - зазначив Сергій Тищенко.

Артем Лукашук працює завідувачем сектору фізкультурно-оздоровчої діяльності серед учасників бойових дій КУ Черкаської обласної ради «Черкаський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Він є учасником бойових дій, який у складі команди з 40 ветеранів вперше представлятиме нашу державу на міжнародних змаганнях Warrior Games, що відбудуться 12-22 вересня 2021 року у м. Орландо (штат Флорида, США).
30.06.2021 14:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter