До кінця року в Золотоноші планують відремонтувати 12 вулиць, - Черкаська ОДА

Як інформують у Черкаській ОДА, амбітні ремонтні плани мають у Золотоноші на цей рік. Тут планують відремонтувати 12 вулиць. Це – крок уперед у розвитку міста, переконаний очільник Черкащини Олександр Скічко.

Розробляли проекти ремонту власних вулиць самі жителі. Такий непересічний проект із залучення громади до розвитку міста запустила влада міста.

– Влада громади запустила унікальний проект, запропонувавши жителям долучитися до розроблення документації на ремонт своєї вулиці, – розповів Олександр Скічко. – Це невеликі гроші. Але містяни при цьому будуть цінувати свій вклад. Я говорив сьогодні з підрядником. Каже: жителі тепер так ретельно контролюють роботу ремонтників, що ледь не з лінійкою щодня все обміряють. До того ж завдяки готовим проектам звичні бюрократичні процедури не затягнулись у часі.

Ремонти вже тривають на більшості доріг. Їх виконують коштом Дорожнього фонду. Втілюють все завдяки програмі Президента #ВеликеБудівництво.

Загалом в області цьогоріч за переліком ремонтних об’єктів будівництва, реконструкції, капітального, поточного середнього ремонту та експлуатаційного утриманняпередбачено відновити на 119,7 млн грн місцевих доріг та вулиць.
29.06.2021 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter