Упродовж місяця увесь громадський транспорт у Черкасах обладнають GPS-трекерами

Упродовж місяця увесь громадський транспорт у Черкасах обладнають GPS-трекерамиУпродовж місяця увесь громадський транспорт міста Черкаси мають обладнати GPS-трекерами для моніторингу руху. Про це повідомили на презентації цифрових рішень у сфері громадського транспорту, передає журналістка «Вичерпно» з місця події.

Нагадаємо, комунальне підприємство «Черкасиелектротранс» з 1 січня 2021 року вже ввело в експлуатацію систему супутникового моніторингу електротранспорту.

За словами начальника управління транспорту ЧМР Віталія Москаленка, рух транспорту можна контролювати в двох додатках: “MapaMagic” та “Dozor City”.

Безкоштовні мобільні додатки дозволяють кожному пасажиру в онлайн-режимі відстежувати місцеперебування і фактичний час прибуття тролейбусів та автобусів. Ці застосунки можна завантажити в Play Маркет або App Store.

Наразі в половині приватних автобусних маршрутах вже встановлені трекери. У межах області також планують впровадження GPS-трекерів для міжміського та приміського транспорту.
23.06.2021 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter