Бондаренко вручив нагороди кільком жителям Черкас за "значні здобутки"

Бондаренко вручив нагороди кільком жителям Черкас за "значні здобутки" Як інформують у міськраді Черкас, під час засідання виконавчого комітету міський голова Анатолій Бондаренко вручив низку нагород черкасцям-представникам різних галузей за значні здобутки.

Зокрема, цінними подарунками відзначено спортсменів Паралімпійської збірної команди України Олександра Дорошенка, який став бронзовим призером у метанні спису серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату; Романа Данилюка, який здобув ІІ місце у штовханні ядра серед спортсменів з ураженням зору. А також їхнього тренера Івана Кирдоду – подякою. Цінний подарунок міського голови отримав ще один спортсмен – Олександр Примаченко, вихованець комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вікторія» Черкаської міської ради.

За багаторічну добросовісну роботу в системі професійно-технічної освіти, значний внесок у справу виховання підростаючого покоління, щорічну підготовку учнів освітнього закладу – призерів Всеукраїнських конкурсів кулінарного мистецтва, а також перемоги вихованців Державного навчального закладу «Черкаське вище професійне училище» у Чемпіонаті України з кулінарного мистецтва, організованого асоціацією шеф-кухарів України 25-26 травня 2021 року у м. Київ: відзначено подякою міського голови Любов Булатецьку, викладача спеціальних предметів. А вихованців училища Євгена Литовченка і Ярослава Недбайла нагороджено цінними подарунками міського голови.

За мужність і високу відповідальність, проявлені під час особистої участі в ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, вагомі заслуги у відстоюванні прав на соціальний захист ветеранів-чорнобильців, активну громадянську позицію нагороджено нагрудним знаком «За мужність і героїзм» Василя Тарасенка, ліквідатора наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 1987 року.

Також з нагоди професійного свята цінні подарунки міського голови отримали журналісти Тетяна Калиновська, Михайло Калініченко, Микола Дубовий і Максим Степанов.
16.06.2021 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter