На Береговій у Черкасах буде створено рекреаційну зону

Як інформують у міськраді Черкас, в обласному центрі створять об’єкт благоустрою – рекреаційну зону по вул. Береговій. Відповідне рішення ухвалили депутати під час сесії 15 червня. За це проголосувало 28 обранців.

Як зазначив директор департаменту ЖКК Олександр Яценко, проект рішення був підготовлений, зважаючи на неодноразові звернення жителів мікрорайону «Дніпровський».

Згідно з генеральним планом міста, на цій земельній ділянці передбачене розміщення зелених насаджень загального користування. Відповідно до плану зонування території міста Черкаси, земельна ділянка належить до рекреаційної зони озеленених територій загального користування. Зона призначена для організації повсякденного відпочинку населення.

На цій ділянці біля Дніпра в районі цукрового заводу місцеві жителі просили облаштувати пляж, проте це неможливо згідно закону через низку причин: сильна течія, промислова зона, наявність стоків. Проте тут можна створити рекреаційну зону, що й буде зроблено. У перспективі територію мають облаштувати і передати на баланс комунального підприємства.
15.06.2021 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter