18 червня на Черкаській SUP-станції актор Сергій Бобров презентує сольну програму "Нитки"

18 червня на Черкаській SUP-станції актор Сергій Бобров презентує сольну програму "Нитки" Черкаський музикант, виконавець та актор Черкаського музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка Сергій Бобров презентує першу сольну програму під назвою «Нитки». Її створював протягом десяти років. Захід включатиме авторські пісні, вірші й монологи, що зіткані нитками переживань автора, об’єднуючи у собі сучасну лірику й жорстоку реальність, любов і війну, екологію та життя. Презентація відбудеться уже цієї п’ятниці, 18 червня, на Черкаській SUP-станції. Про це повідомляють організатори заходу.

– «Нитки» я створював не один рік. Є пісні, яким 10 років, а є й матеріал, якому кілька місяців. Назва програми, як на мене, відповідає її структурі й навіть формі.

Програма склалася як пазл із моїх особистих переживань і спостережень. Це такі ниткові подорожі в дитинство, біль утрат і вогонь кохання, які з’єднують нас у єдине ціле, зшивають, а не ятрять, минулі рані, змушують відчути, скільки ниток, сплетінь, по факту навіть полотен, ми сплітаємо воєдино своїми бажаннями чи діями, – зауважує автор програми Сергій Бобров. – Мені важливо поділитися цими «картинами» з аудиторією як художник картинами, змотивувати слухача витягти з глибин і свої емоції «за нитки» переживань, які й формують нас такими, якими ми є.

«Нитки» Сергій Бобров презентуватиме в межах проєкту «Cherkasy SUP Station-Event», який реалізовують на пляжі «Митницький» за підтримки Депатаменту освіти й гуманітарної політики ЧМР. За словами співавторки прєкту Анни Сакун, цей захід, на відміну від попередніх івентів на SUP-станції, буде менш наповненим активностями, проте більш концентрованим за емоціями та інтенсивністю виступу.
15.06.2021 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter