Черкаські школярі влаштували благодійний бал для допомоги онкохворому учню ЗОШ№25 Артему Ротаню

Черкаські школярі влаштували благодійний бал для допомоги онкохворому учню ЗОШ№25 Артему Ротаню Як інформують у міськраді Черкас, за ініціативи Учнівської міжпарламентської асамблеї й сприяння Анатолія Бондаренка відбувся благодійний бал на площі перед міською радою. Захід пройшов з метою допомоги онкохворому учню загальноосвітньої школи № 25 Артему Ротаню.

– Щиро радий вітати усіх містян на балі добра, який сьогодні об’єднав нашу молодь заради життя. Дякую вам, дорогі учні, що ви небайдужі, що ви об’єднались заради такої доброї справи. І я впевнений, що наша молодь – найкраща: талановита, красива, розумна і дуже обдарована… дуже скоро розкриє свої досягнення не тільки в рідних Черкасах, але й на рівні держави, – наголосив Анатолій Бондаренко. Принагідно він вручив подяки міського голови найактивнішим учням нашого міста.

Рішення стосовно того, кому саме мають віддати зібрані кошти, було ухвалено колегіально під час зборів Учнівської міжпарламентської асамблеї.
Кожен із присутніх міг не тільки насолодитися культурною програмою від УМА, а це – танці, вокальні, музичні та інші номери. Але й стати благодійником – допомогти врятувати життя Артема, внісши будь-яку суму до спеціальної скриньки для зборів коштів.

Зібрані на балу 8 344 грн та 1 доллар передадуть батькам Артема.
07.06.2021 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter