Начальник ГУ Нацполіції Куратченко: Прошу підключити 130 приватних відеокамер в зоні паломництва хасидів в Умані до Ситуаційного центру ГУНП

Начальник ГУ Нацполіції Куратченко: Прошу підключити 130 приватних відеокамер в зоні паломництва хасидів в Умані до Ситуаційного центру ГУНП За повідомленням ГУНП у Черкаській області, в Умані відбулася зустріч заступника Голови Національної поліції України - керівника патрульної поліції Олександра Фацевича, начальника Головного управління Національної поліції в Черкаській області Михайла Куратченка, представників поліції Уманщини, міської влади та інших профільних служб.

Під час засідання учасниками обговорювалися питання про забезпечення публічної безпеки громадян під час святкування Рош га-Шана в умовах епідеміологічної ситуації, санітарно-епідеміологічного стану міста та готовність комунальних служб до масового перебування брацлавських хасидів.

Заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич, який вчора прибув на Черкащину, провів координаційну нараду з місцевими керівниками охорони здоров’я, силових відомств та представниками хасидської релігійної спільноти щодо плану заходів та підготовки до святкування. За словами Олександра Фацевича, для забезпечення безпеки під час святкування Рош-га-Шана будуть залучені додаткові сили Національної поліції як з області, так і з України. Також публічний порядок забезпечуватимуть спецпідрозділи, працівники ДСНС та СБУ, прибудуть й ізраїльські поліцейські.

«В районі паломництва є 130 приватних відеокамер. Користуючись нагодою, я звертаюся з проханням до органів місцевого самоврядування підтримати та допомогти з підключенням цих камер, на постійній основі, до Ситуаційного центру ГУНП в Черкаській області. Так ми зможемо вчасно реагувати на правопорушення. Окрім того, ми плануємо розмістити додаткові ретранслятори на території Умані», – зазначив Михайло Куратченко.

2021 року свято Рош-га-Шана в Умані відзначатимуть з 6 по 8 вересня.
03.06.2021 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter