4 червня на Черкаській SUP-станції відбудеться вечірка «ALOHA, Summer!»

4 червня на Черкаській SUP-станції відбудеться вечірка «ALOHA, Summer!»Як інформують у міськраді Черкас, 4 червня на Черкаській SUP-станції, що на пляжі «Митницький», відбудеться вечірка «ALOHA, Summer!». У межах івенту відомий черкаський тренер соціальної латини Антон Ткалич проведе майстер-клас із танцю «регетон», а також усі присутні зможуть насолодитися електронною музикою від DJ-проєкту Digital Rhythmic. Усе – безкоштовно, але з проханням до відвідувачів дотримуватися карантинних норм. Про це повідомляють організатори.

Перші такі івенти на Черкаській SUP-станції започаткували торік спільнота черкаських SUP-веслувальників Dnipro SUP Team та команда SToneRental. Тоді просто неба на пляжі відвідувачі заходів танцювали бачату, переглядали фільм «Мої думки тихі» й мали нагоду послухати виступи черкаських музикантів: Петровочки, гурту «Сонце в кишені», Антона Стільця та інших. Цьогоріч літню програму обіцяють ще урізноманітнити, але зберегти традиції душевних тематичних івентів просто неба.

Захід відбудеться за підтримки Департаменту освіти й гуманітарної політики ЧМР у рамках проєкту «Cherkasy SUP Station-Event», що є переможцем конкурсу грантів у галузі культури у 2021 році. Автори проєкту – обіцяють: що різноманітні вечірки й творі вечори організовуватимуть для черкасців щоп’ятниці протягом усього літа.
02.06.2021 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter