Помер колишній прокурор Черкаської області Павло Кушнір

Помер колишній прокурор Черкаської області Павло Кушнір Помер колишній прокурор Черкаської області Павло Кушнір. Колектив прокуратури Черкаської області висловив щирі співчуття з приводу його смерті.

У зв’язку зі смертю колишнього прокурора Черкаської області Кушніра Павла Григоровича колектив прокуратури Черкащини висловлює глибокі та щирі співчуття родині та близьким. Для тих, хто його знав, працював із ним не один рік - це непоправна втрата.

За 30 років роботи в органах прокуратури Павло Григорович завжди відзначався високим професіоналізмом і компетентністю, сумлінно виконував свої службові обов’язки, був вмілим керівником і мудрим наставником.

Упродовж 1995-2001 років очолював прокуратуру Черкаської області.

За високі досягнення в професійній діяльності нагороджений медаллю «Ветеран праці», присвоєно почесне звання «Заслужений юрист України», неодноразово заохочувався Генеральним прокурором СРСР, прокурором Узбецької РСР, Генеральним прокурором України та відзначений нагрудними знаками «Почесний працівник прокуратури», «Ветеран прокуратури України».

02.06.2021 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter