Черкаська ТЕЦ відзначає 60-річний ювілей

Черкаська ТЕЦ відзначає 60-річний ювілей Черкаська ТЕЦ святкує 60-річний ювілей. Як інформують у міськраді Черкас, Анатолій Бондаренко привітав працівників підприємства і подякував чисельному колективу за щоденну роботу на благо рідного міста.

– На сьогодні Черкаська ТЕЦ – надійний партнер громади міста Черкаси! І я щиро вдячний і керівництву підприємства, і працівникам за те, що незважаючи на непросту економічну ситуацію, жорсткі умови на ринку, ви забезпечуєте безперебійну роботу теплоелектроцентралі й, відповідно, тепло й затишок для жителів Черкас, – відзначив Анатолій Бондаренко.

Окремих працівників відзначено нагородами. Зокрема, вручено подяки міського голови й цінні подарунки – подарункові комплекти. Голові правління ПрАТ «Черкаське хімволокно» Віктору Олексенку міський голова вручив медаль «За сумлінну працю».

До слова, Черкаська теплоелектроцентраль є одним із найбільших теплогенеруючих підприємств області і є надійним постачальником тепла в оселі черкасців. На сьогодні теплоелектроцентраль забезпечує гарячою водою та опалює 800 житлових будинків міста, 30 дитячих садочків, 22 школи, 14 лікувальних закладів і 85 державних установ.
02.06.2021 11:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter