Чотири пляжі в Черкасах придатні для безпечного відпочинку. На решті - є суттєві недоліки, - ДСНС

Чотири пляжі в Черкасах придатні для безпечного відпочинку. На решті - є суттєві недоліки, - ДСНС За інформацією ГУ ДСНС у Черкаській області, 28 травня комісія, у складі якої були співробітники Головного управління, оглянула комунальні та приватні пляжі міста, обстежила їх на дотримання вимог правил, серед яких найбільш принциповими є, - наявність не лише необхідної документації, а й рятувального поста, визначення безпечної акваторії купання, укомплектованість рятувальними, протипожежними засобами, та наявність на території інформаційних стендів та щитів у місцях, де купання заборонено.

За результатами обстеження придатними для літнього відпочинку на воді визнали пляжі: комунальний пляж «Соснівський-1», «Пляж Казбетський», «Пляж Митницький» та ТОВ «Берег-2007 (Бочка)». Решта обстежених територій пляжів мають низку важливих недоліків, які свідчать про небезпеку використання їх для активного та безпечного відпочинку. На цих пляжах не проведено водолазне обстеження та не проведено очищення дна від сторонніх предметів. Тож купатися там небезпечно, про що мають сповіщати спеціальні таблички «Купатися заборонено!».

Фахівці Держслужби з надзвичайних ситуацій вкотре детально роз’яснили власникам основні вимоги Правил охорони життя людей на водних об’єктах, відповідно до яких, згідно із законом, можна відкривати організований пляжний сезон.
31.05.2021 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter