Прокуратура через суд вимагає звільнення 29 будинків на приміській "Базі вчителів"

Прокуратура через суд вимагає звільнення 29 будинків на приміській "Базі вчителів" Черкаська обласна прокуратура подала до суду позовну заяву про звільнення 29 приміщень, що входять до цілісного майнового комплексу «База вчителів» та земельної ділянки площею майже 2 га, що розташовані у с. Свидівок Черкаського району.

Прокурори виявили, що у поточному році закінчився термін дії договору про спільну діяльність, укладеного між Департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради та обслуговуючим кооперативом, щодо використання майна «Бази вчителів». Незважаючи на неодноразові вимоги власника та розпорядника майна, члени кооперативу не звільнили безпідставно займані будинки для відпочинку та земельну ділянку, призначену для їх обслуговування.

Наразі справа перебуває у провадженні Господарського суду Черкаської області.

У 2020 році обласною прокуратурою встановлено, що фізичні особи незаконно набули право власності на 14 будинків для відпочинку із комплексу «База вчителів», що є комунальною власністю. За позовом прокурора апеляційним судом у березні 2021 року зобов’язано громадян повернути Черкаській міській раді вказані будинки для відпочинку. На цей час вживаються заходи щодо виконання рішення судів у примусовому порядку.
17.05.2021 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter