На черкаських автозаправках WOG охочим пропонуватимуть туристичні буклети про Черкащину

На черкаських автозаправках WOG охочим пропонуватимуть туристичні буклети про ЧеркащинуШвидше, простіше, зручніше, доступніше. Саме таким має бути доступ до інформації про туристичні магніти області. Як інформують у Черкаській ОДА, перший крок – розробка спеціальних буклетів про туристичні об’єкти, які вже можна знайти на автозаправках, повідомив очільник області Олександр Скічко.

– Головне, щоб туристи не займалися пошуком інформації, – щоб вона сама їх знаходила, – підкреслив він. – Так виникла ідея розробити спеціальні буклети про наші туристичні об’єкти, які можна знайти на автозаправках. Усе – в радіусі максимум 50 км. І кожен, хто має час, може по дорозі заїхати в нове для себе й цікаве місце. Від нас – вся необхідна інформація: назва й зображення туристичного об’єкта, а також QR-код із переходом на Google-карту, щоб відразу прокласти маршрут і не витрачати час на пошук. Від вас – час і бажання відкривати нові #місця_сили.

Партнером проекту виступила WOG. Тож відтепер на всіх її автозаправках у Черкаській області можна заправитися не тільки пальним та їжею, але й туристичними враженнями
17.05.2021 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter