У Черкаській ОДА звернулися до священослужителів з проханням посприяти у проведенні вакцинації

У Черкаській ОДА звернулися до священослужителів з проханням посприяти у проведенні вакцинації Підтримати у вірянах прихильність до щеплень проти COVID-19 та вакцинуватися самим, дотримуватися карантинних обмежень та берегти один одного в часи пандемії. Як інформують у Черкаській ОДА, ці питання обговорювали на нараді під головуванням заступниці очільника області Лариси Кошової за участі представників різних єпархій Черкащини.

Нині в області нараховується близько півтори тисячі релігійних громад. Тут щодень зустрічаються з вірянами священнослужителі, які допомагають своїй громаді у вирішенні моральних питань. З огляду на ситуацію сьогодення, актуальним є й кампанія проти поширення коронавірусної інфекції.

– Ми вдячні нашим священнослужителям за те, що дослухалися до наших рекомендацій та провели Великодні свята з дотриманням карантинних норм, – зазначила Лариса Кошова. – Сподіваюся, що й надалі матимемо порозуміння у питаннях протидії поширенню коронавірусної інфекції на Черкащині. Зокрема зараз актуальним є підтримка прихильності громади до вакцинації проти коронавірусу. Незабаром ми отримаємо чергову партію вакцин та підвищимо темпи щеплень. Наразі вже щепилися понад 34 тисячі жителів області. Ті, хто отримав першу дозу вакцини і потребують завершення імунізації, починають щеплюватися повторно. Тож нам важливо, аби релігійні отці також були прихильними до питань протидії коронавірусу.

Вона додала, що з усіх понад 866 тисяч проведених в Україні щеплень 2 336 вакцинацій отримали служителі церков і релігійних організацій.
13.05.2021 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter