Представники міськради Черкас вивчали маріупольський досвід із запрвадження електронного квитка в громадському транспорті

Як інформують у міськраді Черкас, в Маріуполі запрацював новий сервіс в рамках державного проекту Smart Ticket– електронний квиток в муніципальному транспорті. Із нюансами проекту ознайомилися директор департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Олександр Яценко та начальник управління транспорту Віталій Москаленко.
Представники міськради Черкас вивчали маріупольський досвід із запрвадження електронного квитка в громадському транспорті

Нині там на одному з міських маршрутів встановили валідатори – пристрої, які дозволяють оплачувати проїзд банківськими картами, мобільними телефонами та смарт-годинниками. Сервіс передбачає створення єдиного електронного квитка на всі види транспорту. Ідея проекту полягає в тому, аби спростити для мандрівників планування маршруту по країні та навіть враховувати в подорож квиток на метро.

Впровадженням SmartTicketCity в Маріуполі та в інших містах займається галузевий центр цифровізації та кібербезпеки під керівництвом Міністерства інфраструктури України, у співпраці з ТОВ «Смарт-тикеттехнолоджі» та у партнерстві з компаніями VISA і Київстар.

– Це дуже цікавий та перспективний проект, який спрощує придбання поїздки онлайн як для мешканців будь-якого міста, але і для його гостей, – зауважив Олександр Яценко. – Зараз ми вивчаємо різні пропозиції, аби врешті і в Черкасах ми могли розрахуватися за квиток у транспорті карткою. Утім, яким саме буде цей сервіс – ми визначатимемось шляхом конкурсу.
27.04.2021 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter