Скічко пропонує облраді проголосувати за придбання сучасного обладнання для променевої терапії

Скічко пропонує облраді проголосувати за придбання сучасного обладнання для променевої терапії За інформацією Черкаської ОДА, Олександр Скічко зустрівся з головою облради та його заступниками, головами фракцій для узгодження дій щодо придбання обладнання для променевої терапії – лінійного прискорювача. Він висловив сподівання на підтримку цієї ініціативи на черговій сесії обласної ради.

– Щорічно в Черкаській області фіксується до 5 тисяч нових випадків захворювань на рак. Лікування проходять близько 40 тисяч осіб.. Із 2005 року обговорюється тема отримання сучасного обладнання для променевої терапії – лінійного прискорювача. Уже 16 років ми могли б лікувати онкологічні хвороби більш якісно. Проте увесь цей час питання відкладали в довгий ящик. Час його звідти діставати і ставити ребром. Однозначно ціль і мета – отримати для області лінійний прискорювач уже в цьому році.

Голова ОДА пропонує декілька варіантів залучення коштів: міський та обласний бюджети, лізинг або концесія. У рамках концесії буде змога отримати навіть два таких прискорювачі, що задовольнило б потреби всіх, хто сьогодні потребує лікування раку в нашому регіоні.
22.04.2021 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter