На Соборній пройшло віче пам'яті з нагоди 7-ї річниці російсько-української війни

На Соборній площі у Черкасах відбулося віче пам'яті з нагоди сьомої річниці бойових дій на сході України. Про це повідомила кореспондентка Суспільного з місця події.

Організаторка заходу волонтерка Оксана Циганок розповіла, що віче зібрали, аби згадати всіх, хто поклав своє життя за Україну:

"Коли завершився Майдан, ми щотижня збиралися на Соборній площі – знайомі, незнайомі. У нас був гучномовець і кожен міг прийти і поділитись своїми ідеями, щось запропонувати. Тож ми хотіли зібратись, як і тоді, щоб поспілкуватися разом з волонтерами та ветеранами, почути їхні думки, а також вшанувати пам'ять тих, хто загинув".
На Соборній пройшло віче пам'яті з нагоди 7-ї річниці російсько-української війни

Під час віче кожен, хто бажав, міг підійти і поділитись своїми думками та спогадами. Також разом співали гімн, читали вірші.

Ветеран АТО Олександр Івченко розповів, що на війні був майже від початку АТО:

"Цього дня сім років тому розпочалася АТО. Тоді, коли я через тиждень від початку пішов на війну, я не очікував, що вона так надовго затягнеться, тому зараз мене розбирає злість. Поки наш сусід не схаменеться, війна не закінчиться".

На закінчення заходу присутні запалили викладене з лампадок слово "війна" в пам'ять про воїнів, які загинули під час українсько-російського конфлікту на сході.
15.04.2021 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter