Бондаренко перевірив хід ремонтних робіт на Сумгаїтській та Чехова

Бондаренко перевірив хід ремонтних робіт на Сумгаїтській та Чехова Як інформують у міськраді Черкас, Анатолій Бондаренко проінспектував перебіг ремонтів на дорогах Черкас. 13 квітня він відвідав вулиці Сумгаїтську та Чехова, де нині тривають роботи з облаштування тротуарів, кишень та примикань до інших вулиць.

Нагадаємо, в минулому році на відрізку вулиці Чехова від Гетьмана Сагайдачного до Надпільної уклали шар щебенево-мастичного асфальтобетону. Зараз на ній (неподалік від перехрестя із Сагайдачного) впорядковують пішохідні зони.

Під час візиту Анатолій Бондаренко оглянув заасфальтовані раніше ділянки доріг та провів наради із представниками підрядних організацій, які працюють на зазначених об’єктах. Він вказав їм на побачені недоліки та доручив у найкоротший термін усунути їх.

Зокрема, на вулиці Чехова міський голова звернув увагу на можливе порушення технології укладання ЩМА та встановлення бордюрів.

По всій протяжності вулиці Сумгаїтської наразі уклали два шари асфальту. На ділянці від вулиці 30-річчя Перемоги до Академіка Корольова – в минулому році, натомість на відрізку від вулиці Академіка Корольова до Одеської вже цього року. Поруч – облаштували велосипедні й пішохідні доріжки.

Нині ж перейшли до асфальтування примикань і кишень. Одночасно з цим, готуються до облаштування верхнього шару покриття.

Анатолій Бондаренко наголосив, що всі роботи з асфальтування доріг у місті мають бути якісними та відповідати будівельним нормам. Аби відновлене покриття «служило» довгі роки й було комфортним як для водіїв, так і для пішоходів.

Як повідомили в департаменті архітектури та містобудування, на облаштованих уздовж вулиці Сумгаїтської велосипедних доріжках готуються до нанесення розмітки. Зроблять це за відповідних погодних умов.
13.04.2021 18:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter