Нову амбулаторію сімейної медицини відкрили в селі Вербівка на Звенигородщині

Нову амбулаторію сімейної медицини відкрили в селі Вербівка на Звенигородщині Як інформують у Черкаській ОДА, нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини збудували і відкрили у селі Вербівка Звенигородського району. Оглянув її голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.

«Надзвичайно приємно, що проекти, які були заплановані, нарешті втілюються в життя. Програму сільських амбулаторій започаткували ще три роки тому. Але реально будувати і вводити в експлуатацію почали з минулого року. Нарешті ми маємо результат й відкриваємо амбулаторію сьогодні у вашій громаді», – сказав очільник області.

Він зауважив, що в рамках програми розвитку сільської медицини у Черкаській області планується відкрити усього 49 амбулаторій.

Медичні працівники громади отримали новий автомобіль та комплекти засобів захисту.

На сьогодні в амбулаторії обслуговують 1205 пацієнтів. Це люди із села Вербівка, навколишніх сіл Петропавлівки, Воронівки, Дімітрового, а також з Вільшани та Городища.

Тут працюють лікар загальної практики-сімейний лікар, 2 медичні сестри, 1 молодша медична сестра, водій і працівник з обслуговування амбулаторії. Функціонує денний стаціонар на 3 ліжка. Також в амбулаторії діятиме пункт щеплення від COVID-19.
Нову амбулаторію сімейної медицини відкрили в селі Вербівка на Звенигородщині

«Ми можемо прокапати людину, зробити ін’єкції, зокрема, щеплення. Тут ми маємо все необхідне для сільської медицини. Я щиро вдячна, що на нас, медиків і жителів громади, які відвідують амбулаторію, звернули увагу. Адже тепер тут приємно працювати, а пацієнтам комфортно отримувати медичні послуги», – каже завідувачка Вербівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Тамара Тупота.

Будували сучасну амбулаторію протягом 2019 – 2020 років за гроші субвенції з державного бюджету та коштів з місцевого. До цього амбулаторія знаходилася в приміщенні 1903 року.
09.04.2021 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter