У рамках всесвітньої ініціативи «Greening of the Planet» в центрі Черкас висаджують дерева

У рамках всесвітньої ініціативи «Greening of the Planet» в центрі Черкас висаджують дереваЯк інформують у міськраді Черкас, в обласному центрі на ділянці вулиці Святотроїцької між Хрещатиком та бульваром Шевченка готуються до висадки дерев.

8 квітня там викопали лунки потрібної глибини та із допомогою маніпулятора розмістили в них частину дерев. Усе – в рамках всесвітньої ініціативи «Greening of the Planet», до якої долучилися і в нашому місті. Уздовж цієї алеї з’явиться близько 20 нових дерев. Серед них клени Royal Red, яким нині від 7 до 10 років, у центрі композиції – платан віком близько 12 років.

Як пояснив начальник відділу екології департаменту житлово-комунального комплексу Володимир Гусаченко, за кожним зеленим насадженням передбачений постійний догляд та полив.

Поза тим, цього дня відбувалися посадки на Алеї Путейка, вулицях 30-річчя Перемоги, Академіка Корольова та Сумгаїтській. У цій частині Черкас так само висадили платан, а ще – клени й катальпи. Посадки дерев продовжать 10 квітня. Усього в Черкасах у межах цієї акції запланували висадити близько 700 нових дерев – клени п’яти сортів, липи, катальпи, глід рожево-квітковий, платани, ялини й сосни. Озеленюватимуть щонайменше 10 локацій. Нагадаємо, цього дня в 100 країнах світу запланували висадити мільйон дерев.
09.04.2021 13:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter