Бондаренко доручив оперативніше розпочати ремонт доріг у Черкасах

Бондаренко доручив оперативніше розпочати ремонт доріг у Черкасах Як інформують у міськраді Черкас, Анатолій Бондаренко доручив департаментам ЖКК та архітектури та містобудування якомога оперативніше розпочати ремонт доріг у Черкасах. Про це йшлося під час оперативної наради з керівниками виконавчих органів міськвиконкому, комунальних підприємств та служб міста.

Директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін повідомив про основні об’єкти, де будуть проведені роботи у цьому році. Це вул.Сумгаїтська та вул.Сержанта Жужоми.

«Також плануємо цього річ ввести в експлуатацію чотири черги бульвару Шевченка і завершити п’яту чергу - від вул. Університетської до вул.Можайського. Крім того, плануємо ввести в експлуатацію першу та другу чергу вул.Героїв Дніпра. Хочу прозвітуватися, що у лютому ми ввели в експлуатацію відремонтовану частину вул.Менделєєва (навпроти Перинатального центру), натомість із другою чергою цієї вулиці виникли труднощі через перенесення газової мережі», - зазначив Артур Савін.

Міський голова Анатолій Бондаренко звернув увагу на необхідність оперативної ліквідації недоліків у ремонті ділянки вул.Героїв Дніпра, які виникли внаслідок аварії на водоводі. А також наголосив, що слід вже приступати до аварійного та поточного ремонту доріг.

Директор КП «ЧЕЛУАШ» Олексій Мельник зазначив, що певні роботи в цьому напрямку вже ведуться.

«Рециклер нині працює у посиленому режимі. А фреза почала підготовлювати карти для асфальтування. Буквально днями асфальтні заводи обіцяють надати асфальт, і ми одразу ж приступимо до роботи. Найперше будемо ліквідовувати ями найбільшої глибини», - зауважив комунальник.
31.03.2021 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter