Бондаренко доручив перевірити правомірність будівництва елеватора на Портовій

Бондаренко доручив перевірити правомірність будівництва елеватора на Портовій Обставини будівництва елеватора в Черкасах з’ясовували під час оперативної наради, яку сьогодні провів міський голова Анатолій Бондаренко із директорами структурних підрозділів. Комплекс, нагадаємо, облаштовують в районі вантажного порту (за адресою: вулиця Портова, 5). Як запевнив директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін, жодних дозволів на це будівництво Черкаська міська рада не надавала. Про це інформують у міськраді Черкас.

За словами начальника управління державного архітектурно-будівельного контролю Руслана Глазепи, зазначені роботи відбуваються на підставі дозволу, який виданий Державною архітектурно-будівельною інспекцією. За класом наслідків об’єкт відноситься до значних наслідків – СС3.

– У нашому управлінні відсутні повноваження для здійснення контролю за об’єктами, які за класом наслідків відносяться до об’єктів СС3, – сказав він. – За інформацією від товариства «Агрофірма «Сила Землі», яка є замовником будівництва, там здійснюється реконструкція виробничих споруд інженерних мереж виробничого комплексу (силосів для зерна).

Під час наради Анатолій Бондаренко доручив своєму заступнику, який опікується питаннями архітектури, Віктору Беззубенку взяти ситуацію на контроль та у разі необхідності із залученням інших відомств розібратися із будівництвом.

До значних наслідків (СС3) відносяться такі об’єкти:

пам’ятки культурної спадщини, визначені відповідно до Закону України «Про охорону культурної спадщини»;
об’єкти підвищеної небезпеки, ідентифіковані відповідно до Закону України «Про об’єкти підвищеної небезпеки»;
житлові, громадські або багатофункціональні будівлі заввишки понад 100 метрів та/або з рівнем можливої небезпеки для здоров’я і життя людей понад 400 осіб, які постійно перебувають на об’єкті.

31.03.2021 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter