Тиждень дитячого читання проходить у Черкаській обласній дитячій бібліотеці

Тиждень дитячого читання проходить у Черкаській обласній дитячій бібліотеціЗ 16 до 23 березня у Черкаській обласній бібліотеці для дітей проходить традиційний Тиждень дитячого читання. Про це інформують у Черкаській ОДА.

Організатори запевняють, що це перевірений роками і поколіннями засіб вибрати для себе хорошу книгу, познайомитися з авторами, літературознавцями та іншими людьми, дотичними до створення якісного видання. А ще – зробити ревізію своїх літературних знань, відкрити для себе нових персонажів, незвичайні сюжети, гру словами, жанри й особливий письменницький стиль.

– Тиждень дитячого читання – захід, який проводиться щорічно у всіх дитячих бібліотеках України. Це можливість привернути увагу до дитячої книги, читання, бібліотек. Традиційно відкриття Тижня ми розпочинаємо масштабно, але сьогодні, в умовах карантинних обмежень, воно проходить у трохи іншому форматі, – розповіла заступниця директора бібліотеки Наталія Мошенець.

У Черкаській обласній бібліотеці для дітей Тиждень відкрився 16 березня музично-поетичним дійством «Вогонь її пісень не згасять зливи літ», присвяченим 150-річчю від дня народження Лесі Українки.

У програмі свята – сценічна мініатюра за мотивами листів Лесі Українки, підготовлена учасниками літературного театру «Задзеркалля» Черкаської обласної бібліотеки для дітей (керівник – Олександр Бондаренко), театрально-музична композиція від театральної студії «РапсоДія» Черкаської музичної школи №5 (керівник – Анна Куриленко), а також пісні на слова поетеси, читання її віршів в музичному супроводі.
17.03.2021 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter