Чигиринська громада перемогла в фіналі всеукраїнського конкурсу «Волонтерство в громаді»

Чигиринська громада перемогла в фіналі всеукраїнського конкурсу «Волонтерство в громаді»Чигиринська громада перемогла у фінальному етапі всеукраїнського конкурсу «Волонтерство в громаді», організованого Програмою «U-LEAD з Європою». Про це повідомляє Черкаський регіональний офіс Програми.

Громада представила на конкурс проєкт: «Епідемія ДОБРА». Зміцнення соціальної згуртованості в громаді для подолання наслідків пандемії COVID- 19 шляхом проведення безстрокової акції «Епідемія ДОБРА».

Метою конкурсу був розвиток культури волонтерства та заохочення волонтерських ініціатив у територіальних громадах для подолання актуальних викликів, зумовлених пандемією COVID-19.

«Вітаємо серед переможців по Україні – Чигиринська міську громаду. Позитивним є те, що громади Черкащини намагаються залучити додаткові кошти на розвиток своїх територій, особливо за таким напрямком.

Цим конкурсом Програма U-LEAD прагне об’єднати зусилля активних мешканців та місцевого самоврядування для поліпшення якості життя в громадах та сприянню їх сталому розвитку», - зазначив Сергій Слинько, керівник Черкаського регіонального офісу.

Конкурс проєктів було оголошено наприкінці 2020 року, відбір тривав у два етапи і завершився на початку березня. Всього у різних областях України перемогу отримали 17 проєктів, які впроваджуватимуться в територіальних громадах України у співпраці органів місцевого самоврядування з неприбутковими організаціями, які і стануть виконавцями проєктів.
15.03.2021 18:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter