На сесії Черкаської міськради - скандал через дії забудовника Казаряна в центрі Черкас

Як інформує 18000, на засідання Черкаської міськради прийшла мешканка будинку по вул. Гоголя, 211 Олена Лубинець. Місяць тому частину її будинку зруйнувало приватне підприємство “Надія”.
На сесії Черкаської міськради - скандал через дії забудовника Казаряна в центрі Черкас

Жінка попросила в депутатів підтримки і захисту від будівельної компанії.

– Я хочу звернутися до вас із проханням: не дайте зруйнувати мій дім, це єдине моє житло. Я не збираюся його продавати, я хочу, щоб ви мене почули і захистили, – зазначила Лубинець.

Вона також додала, що мешкає в будинку, який було зведено 1904 року, а отже – у будівлі, що є історичною спадщиною.

– Шановні депутати, ви є владою в цьому місті? Чи влада – ПП “Надія”? Хто є владою в цьому місті: ви, Анатолію Васильовичу, чи пан Казарян? – звернулася жінка до міського голови.

Окрім Олени Лубинець, на засідання прийшли кілька десятків людей із плакатами проти компанії “Надія” та власника компанії Андраніка Казаряна.

Депутат міськради від партії “Черкащани” Нарек Казарян зазначив, що дії Лубинець – це намагання “набити ціну” за свою частину будинку. За його словами, спочатку Олена Лубинець планувала продати свій будинок, проте дізнавшись, що у її сусіда частину було викуплено дорожче, підняла ціну.

Мітинг він назвав реакцією на свої дії як депутата міської ради.

– Це реакція на мою діяльність, пов’язана з деякими комунальними підприємствами. Давайте не плутати мухи з котлетами, – додав Казарян.
11.03.2021 14:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter