207-му річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили в Черкасах

207-му річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили в Черкасах 9 березня в Україні відзначають 207 річницю з Дня народження великого Кобзаря. Як інформують у міськраді Черкас, урочистості відбулися і у Черкасах.

В обласному центрі відбулося покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку. Вклонитися великому українському поету прийшли члени міськвиконкому, депутати міської ради та представники громадськості.

Зазначимо, що на 9 березня у Черкасах заплановане довгоочікуване відкриття Черкаського драматичного театру ім.Т.Г.Шевченка, який сильно постраждав внаслідок пожежі 2015 року.

«Значення творчості Тараса Шевченка неможливо переоцінити. Він дав нам настанови шанувати рідну Україну, прищепив кожному з нас любов до рідного слова. Дуже символічно, що відкриття оновленого драмтеатру відбудеться саме у день народження Кобзаря. Для його відбудови знадобилося 6 років і понад 180 млн грн. з державного, обласного та міського бюджету Черкас. Тепер у ньому знову зазвучить українське слово, ця будівля знову стане осередком українського мистецтва, і це не може не тішити», - прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко.
09.03.2021 12:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter