У Черкаській філармонії відзначили переможниць конкурсу "Бути першою..."

Як інформують у міськраді Черкас, уперше у Черкасах до міжнародного дня прав жінок та миру провели загальноміський конкурс з відзначення кращих черкащанок «Бути першою…». Сьогодні для всіх учасниць конкурсу та запрошених гостей була створена незабутня святкова атмосфера у Черкаській обласній філармонії. Покази від модельного агентства Mifida Models, святкові фотозони, презентації від спонсорів заходу. Після урочистого нагородження конкурсанток для гостей співав вокальний секстет “Man Sound”.
У Черкаській філармонії відзначили переможниць конкурсу "Бути першою..."

«Сподіваюся, що проведення цього заходу стане чудовою традицією, адже у нас в місті багато сильних, активних, ініціативних, креативних, талановитих, розумних і наполегливих жінок, які плідно працюють у різних галузях і досягають професійних вершин. Сучасні жінки і справді прагнуть бути першими у тому, що роблять. І при цьому вони залишаються чарівними, жіночними і ніжними. Саме тому це був важкий вибір для журі, адже всі учасниці є справді непересічними представницями тих сфер, галузей, в яких вони номінувалися», - відзначила заступниця міського голови Анастасія Чубіна, одна з ініціаторів проведення загальноміського конкурсу «Бути першою…».

За умовами конкурсу, журі обирало по три фіналістки у кожній із 12 номінацій, з яких уже і було обрано найдостойнішу представницю галузі.
Отже, цьогоріч у номінації «жінка-підприємиця» переможницею журі визначило Юлію Чабаненко, власницю видавництва «Черкаська майстерня друку».

У номінації «жінка-науковиця» обрали Інну Кукуленко-Лук’янець, докторку психологічних наук, завідувачку кафедри педагогіки і психології ЧНУ ім. Б.Хмельницького.
Переможницею у номінації «жінка-мисткиня» стала Олександра Теліженко, художниця, яка прославила Черкаси на весь світ своїми неперевершеними вишиваними виробами.
У номінації «жінка-спортсменка» визначили переможницею Світлану Бондар, директорку КП «Будівельник».

Найдостойнішою «жінкою-освітянкою» було обрано Тетяну Скорик, директорку 28-ї школи.

Щодо «жінки-медика», то найуспішнішою представницею галузі було названо Анну Кулик – завідувачку кардіоревматологічним відділенням КПН «Черкаська обласна лікарня».
Переможницею у номінації «жінка-журналістка» журі обрало директорку інформаційного агентства «Вичерпно» Анну Романенко.
У номінації «регіональна лідерка» відзначили членкиню громадської організації «Асоціація громадських радників України» Оксану Мєлікову.

Оксана Гончарук здобула перемогу в номінації «жінка-громадська діячка». Вона є керівницею благодійного фонду «Діоніс», організаторкою та координатором багатьох міських заходів.
Засновницю та голову благодійного фонду «Час надії», волонтерку, яка впродовж останніх років активно допомагала бійцям АТО/ООС Ларису Когут обрали «жінкою-волонтеркою».
У номінації жінка «Правопорядок. Оборона. Захист» переможницею стала начальниця сектору комунікації ГУНП в Черкаській області Зоя Вовк.

Ветеранку, багаторазову учасницю Всеукраїнських змагань Антоніну Ткачук журі визначило переможницею в номінації «жінка сильна духом».
Більше 8 тисяч містян за кілька днів відкритого голосування із 36 фіналісток обрали переможницю у номінації «Вибір міста», і нею стала освітянка, голова асоціації керівників шкіл міста Черкаси, директорка 28-ї спеціалізованої школи Тетяна Скорик, яку зі сцени філармонії привітав міський голова Анатолій Бондаренко.

«В українській традиції жінка завжди була берегинею роду, і це означало, що вона не просто оберігала сімейний затишок і тепло, а що могла брати до рук зброю і ставати поруч із чоловіком, коли потрібно було обороняти рідну землю. Такими є наші жінки і нині – мужніми, сміливими, талановитими, успішними і прекрасними. І Черкаси надзвичайно горді від того, що тут живуть, працюють і творять тисячі таких жінок-воїнів, жінок-митців, жінок-освітянок, жінок-лікарок, жінок-волонтерок, кожна з яких прекрасна у своїй праці і кожній із яких ми завдячуємо тим, що маємо таке чудове місто.

Через вас я хотів би привітати все наше жіноцтво із прийдешнім святом, і побажати всім вам залишатись такими ж натхненними у своїй повсякденній роботі, щоб разом ми зробили Черкаси найкращим містом», - сказав Анатолій Бондаренко.
05.03.2021 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter