Начальником Департаменту капітального будівництва Черкаської ОДА призначено Андрія Лапіна

Начальником Департаменту капітального будівництва Черкаської ОДА призначено Андрія Лапіна Департамент капітального будівництва області віднині з новим керівником. Як інформують у Черкаській ОДА, ним став Андрій Лапін. Крім того, його підсилить радник з питань будівництва Ігор Франчук. Їх сьогодні представив колективу структурного підрозділу ОДА очільник Черкащини Олександр Скічко.

Звертаючись до працівників Департаменту, Олександр Скічко визначив декілька основних вимог до подальшої спільної роботи. Основне – працювати на результат, виконувати завдання в строки та ставити в пріоритет якість.

– У вас один із найголовніших Департаментів в усій області, якщо не найголовніший, – зауважив очільник ОДА. – Зараз ми активно впроваджуємо програму Президента України #Велике_будівництво, і за нею маємо чимало завдань вже на цей рік. Кримінальні провадження, недобудови, прострочені терміни, недорозрахунки, не введені в експлуатацію об’єкти – дуже хочу, щоб це залишилося у минулому. Я тут не на три місяці, а на довше. Тож ті об’єкти, які будуватимемо цьогоріч, здаватимемо разом. Є одне завдання – діяти за законом, перевіряти якість робіт, здавати в термін. Жодних корупційних схем, «сірих» документів. Я виступаю за те, щоб був відразу нормальний порядний підрядник, що якісно виконує роботу, по завершенню якої проводимо чесний технічний контроль. Це все.

Через бюрократичну тяганину область вже втратила два місяці будівничих робіт. Втім таке зволікання не має стати на заваді стовідсотковому освоєнню виділених з держбюджету коштів та здачі в експлуатацію всіх проектів, переконаний голова ОДА.
03.03.2021 19:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter