У Червоній Слободі може з'явитися інноваційний сміттєпереробний завод

У Червонослобідській громаді може з’явитись інноваційний сміттєпереробний завод. Про це інформують у Черкаському прес-клубі.

- Днями громаду відвідали представники ТОВ “Німецько-українське підприємство “Браун Індастріал Технолоджі”, ми провели спільну зустріч із представниками депутатського корпусу, членами виконкому та представниками громадськості, - розповів голова Червонослобідської ОТГ Олександр Литвиненко. – У основі проекту, який пропонують громаді - впровадження сучасної технології та передового досвіду у системі поводження з відходами. Ми плануємо проведення громадських слухань для вивчення думки громади щодо реалізації цього проекту, вони відбудуться уже найближчим часом.

Йшлося про інвестиційну програму спеціально для міст України розроблену німецькою компанією “BIT GmbH”, яка вже реалізувала “більше ніж 350 проєктів в галузі традиційної та альтернативної енергетики”. Нашій громаді запропонували створити спільне підприємство з переробки сміття і вкласти в його будівництво 1,8 млн. Євро. Загальний бюджет проєкту складає 6 млн. Євро.

За словами директора підприємства Ігоря Трушенка, майбутній завод зможе переробляти 26 тон відходів на добу і виробляти до 1,5 МВт електроенергії на годину. На ньому планують створити 48 робочих місць.

У майбутньому плануються проведення громадських слухань, де кожен житель громади зможе дізнатися про це більш детально та взяти участь у вирішенні питання залучення запропонованої інвестиції в нашій громаді.
03.03.2021 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter