Черкащанці Катерині Родній присвоєно почесне звання "Мати-героїня"

Катерина Родная із Черкас разом із чоловіком Євгенієм виховує шістьох дітей – одного сина та п’ятьох дочок. Указом Президента України від 15 грудня 2020 року її присвоєно звання «Мати-героїня». Як інформують у міськраді Черкас, посвідчення та нагрудний знак жінці під час засідання виконавчого комітету вручив міський голова Анатолій Бондаренко.
Черкащанці Катерині Родній присвоєно почесне звання "Мати-героїня"

– Ця нагорода – це, в першу чергу, повага до вашого материнства. Велика і дружня сім'я – це завжди щастя! Ми пишаємось вами і, разом із тим, розуміємо, наскільки це непросто в умовах сьогодення, – прокоментував він. – Вітаю із цією важливою для вашої родини подією. Міцного здоров’я вам, сил, терпіння та любові. І хай у вашій домівці завжди лунає дитячий сміх.

Разом із відзнакою Анатолій Бондаренко вручив Катерині та Євгенію Родним два сертифікати вартістю десять тисяч гривень, ці кошти вони отримають завдяки дії міської програми «Турбота».

Катерині Родній 46 років. Після навчання у школі вступила до Черкаського комерційного технікуму. У 1995 здобула спеціальність «Технологія громадського харчування» за кваліфікацією «Технік-технолог». Там залишилася працювати на посаді секретаря учбової частини. Утім, із 2011 року присвятила себе вихованню дітей.

Найстаршій доньці Ані – 18, нині вона навчається в Черкаському державному бізнес-коледжі за фахом «Економіка». Наймолодшій Євгенії – сім. Інші дітки Іван, Олександра, Тетяна та Марія навчаються в колегіумі «Берегиня».

– Часом буває важко, – ділиться Катерина Михайлівна. – Але велика родина – це завжди радість, кожна дитина – це щастя. Ми намагаємось максимально оточити їх любов’ю та теплом, дати їм усе найкраще.

Для чоловіка Євгенія дружина вже давно справжня героїня. Зізнається: завжди разом і це допомагає їм у будь-яких життєвих ситуаціях.

Нагадаємо, почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей (в тому числі, дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку).
02.03.2021 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter