У 2020 році пакунок малюка в Черкасах отримали 1 219 сімей

За повідомленням міськради Черкас, у 2020 році пакунок малюка отримало 1219 сімей. Про це інформують у Департаменті соціальної політики Черкаської міської ради.

Нагадуємо, що батьки черкаських немовлят можуть отримати, крім державних бебі-боксів, подарункові набори з речами першої необхідності від міста.

Для цього одному з батьків, що зареєстрований в Черкасах та постійно проживає з дитиною, потрібно протягом 9 місяців після народження немовляти звернутися до департаменту соціальної політики Черкаської міської ради за адресою: бул. Шевченка, 307.

Записуватися на прийом та ставати в електронну чергу для цього не потрібно. Достатньо, за дотримання умов карантину, завітати до Громадської приймальні департаменту та повідомити адміністратора про бажання отримати муніципальний "пакунок малюка".

Свій подарунок можна отримати одразу ж після подання всього пакету документів, з переліком та зразками яких можна ознайомитися на нашому сайті за посиланням: https://cutt.ly/TsnlExw.

Як повідомляє заступник директора департаменту-начальник управління розвитку соціальної сфери Ніконенко Юлія Валентинівна, у 2020 році пакунок малюка отримали 1219 сімей, а за 2021 рік Департаментом соціальної політики уже видано 233 пакунки.
02.03.2021 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter