Триває судова тяганина відносно права власності на будинки відпочинку на черкаській "Базі вчителів"

Прокуратура захистила інтереси держави в суді апеляційної інстанції в справі за позовами Черкаської місцевої прокуратури про повернення будинків для відпочинку, що входять до цілісного майнового комплексу «База вчителів», та скасування незаконної реєстрації права власності на них за окремими громадянами.

У перегляді справи прокурором повною мірою доведено безпідставність позиції апелянтів та підтверджено факт неправомірності оформлення фізичними особами правовстановлюючих документів на спірне майно та земельні ділянки, розташовані на березі р. Дніпро, вартістю понад 9 млн грн.

Нагадаємо, що у 2020 році обласною прокуратурою встановлено, що фізичні особи незаконно набули право власності на 14 будинків для відпочинку, що є комунальною власністю, в зв’язку з чим, прокуратурою заявлено до суду 14 відповідних позовних заяв, які були судом задоволені.

Не бажаючи повертати незаконно набуте майно, відповідачами оскаржено рішення суду першої інстанції в апеляційному порядку, але суд залишив апеляційні скарги відповідачів без задоволення. Наразі в суді апеляційної інстанції перебуває на розгляді ще 5 апеляційних скарг.
02.03.2021 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter