У Черкасах оголосять конкурс на найкращу концепцію розвитку набережної

У Черкасах оголосять конкурс на найкращу концепцію розвитку набережної Як інформують у міськраді Черкас, Анатолій Бондаренко доручив створити робочу групу й оголосити конкурс для напрацювання концепції розвитку набережної. Про це йшлось під час наради з представниками департаменту архітектури та містобудування, житлово-комунального комплексу, управління інспектування та комунального підприємства «Дирекція парків».

Цей проект – вартісний та масштабний. Тож Анатолій Бондаренко запропонував подати його до Державного фонду регіонального розвитку, аби отримати можливість співфінансування для проведення реконструкції. Відтак, наголосив на важливості в максимально короткий термін розробити проектно-кошторисну документацію.

«Наша набережна – це окраса Черкас і вона має бути затишною, зручною та сучасною, а всі майбутні будівельні роботи на ній – максимально якісними, – прокоментував міський голова. – Сподіваюсь, що держава підтримає громаду Черкас у прагненні до хороших інфраструктурних змін».

Одна із земельних ділянок набережної, де планується провести реконструкцію, перебуває в довгостроковій оренді одним із приватних підприємців. Рішення про це ухвалили ще за попередньої влади в 2008 році.
Там планували звести ресторан-дебаркадер, утім, жодного будівництва так і не розпочали.

Через це під час наради вирішили звернутись до суду для розірвання договору оренди та вилучення земельної ділянки для суспільних потреб – благоустрою та облаштування рекреаційної зони для відпочинку.
01.03.2021 18:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter