Бондаренко призупинив дію рішення міськради Черкас про перейменування вулиць

Як інформують у міськраді Черкас, 25 лютого відбулося чергове пленарне засідання сесії Черкаської міської ради, на якому депутати ухвалили рішення про перейменування низки черкаських вулиць.

Рішення викликало неабикий резонанс та бурхливе обговорення серед мешканців міста.

У зв’язку з цим міський голова Анатолій Бондаренко звернувся до черкащан через соціальну мережу Фейсбук.

«Як міський голова я отримую сотні дзвінків і десятки звернень від вас, шановні мешканці.

Я вважаю, що ми маємо переглянути підхід до перейменування вулиць міста. По перше, в ідеалі ми мали б спочатку відремонтувати всі вулиці та провулки, чим ми фактично і займаємося зараз, а по-друге, в історії Черкас є імена, якими ми маємо пишатися, бо вони відомі в усьому світі», – говорить він.

Як приклад, мер Черкас навів таких видатних земляків як Олександру Шулежко, яка в роки окупації Черкас створила притулок для багатьох осиротілих дітей та врятувала від смерті й голоду 102 дитини, 25 з яких були євреями, та Івана Степаненка, льотчика, який у роки німецько-радянської війни відзначився мужністю та героїзмом, здійснив близько півтисячі вильотів та знищив більше сорока ворожих літаків.

Також мер запропонував депутатам, перш ніж ухвалювати подібні рішення, провести громадські обговорення, зокрема й на тих вулицях та провулках, назви яких збираються змінити.

Анатолій Васильович підкреслив, що змушений призупинити дію документа та закликав можновладців цікавитися думкою самих мешканців при прийнятті подібних рішень.
01.03.2021 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter