Олександр Скічко відвідав Уманський район

Олександр Скічко відвідав Уманський районЯк інформують у Черкаській ОДА, Олександр Скічко нині відвідав Уманщину. Тут побував на декількох об’єктах. За підсумками окреслив найближчі плани з розвитку району та додав, що за найближчі місяці хоче побувати в кожному районі Черкащини.

– Мав декілька плідних розмов стосовно реанімування та активізації низки проектів в Умані.

Зокрема:

✓ Проектів із відновлення державних доріг по Уманському району є декілька. Відновимо дорогу Черкаси–Умань – вона до кінця 2021 року має бути завершена.
Крім того, майже 60 млн цьогоріч буде виділено на місцеві дороги міста.
✓ Плюс хотілося б протягом максимум двох найближчих років (а краще, швидше) реалізувати цікавий проект зі створення на базі Будинку культури в Умані сучасного комунікаційного хабу з концертною залою.

✓ Будинок культури на центральній площі – частина концепції проекту зі створення «Маленького Єрусалиму» в Умані. Вона також передбачає створення парку. Сьогодні детально обговорили його концепцію – скажу так: цей проект може стати надбанням для всієї України!
✓ У планах також вирішення проблем, із якими зіштовхуються місцеві мешканці та приїжджі хасиди. Дуже хочу, щоб вони співіснували цивілізовано та комфортно.
Розробляємо наразі комплекс рішень за кожним із напрямів.

Зустрічався і з місцевими підприємцями. Нам потрібно переходити на новий формат діалогу: об’єднувати зусилля і самим залучати інвестиції. Коли кажу про інвестиції, то маю на увазі не лише створення нового бізнесу чи проекту, а й укрупнення наявних. Гроші не прийдуть самі по собі: їх потрібно залучати, утримувати та множити.

Наша взаємодія з бізнесом повинна бути максимально проста: влада створює для нього комфортні умови для роботи, бізнес у свою чергу — чесно сплачує податки та працює на розвиток територій, на яких працює.

Переконаний, цей шлях значно полегшує розбудова інфраструктури в рамках програми Президента #Велике_будівництво. Уманщина це відчула. На цей рік маємо не менш амбітні плани.
01.03.2021 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter